Obavijest o izboru agencije za provođenje dvodnevne izvanučioničke nastave 8.a i 8.b
Autor: Nina Mikelić, 7. 11. 2018.

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, Povjerenstvo je izabralo 3 turističke agencije čiji će djelatnici na zajedničkom roditeljskom sastanku učenika 8.a i 8.b razreda koji će se održati u utorak 6.11.2018. godine u 17:00 sati u učionici br.7 predstaviti svoju ponudu.

Prezentacija svake agencije smije trajati najviše 10 minuta.

Izabrane turističke agencije su:

1. Kartolina

2. Kvarner Express

3. F-tours

Predsjednica Povjerenstva

Nina Mikelić

Roditelji učenika 8.a i 8.b razreda na zajedničkom roditeljskom sastanku, održanom 6 .studenog 2018., nakon predstavljanja dviju (predstavnici treće nisu bili nazočni) agencija koje je odabralo Povjerenstvo, većinom glasova izabrali su turističku agenciju  F – tours za organizaciju i provedbu dvodnevne izvanučioničke nastave u Zagreb – Krapina.