Autor: Meri Rošić, 24. 11. 2017.

Turističkim agencijama za prikupljanje ponuda za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave četvrtih razreda.

Povjerenstvo razrednih odjela 4. razreda za školsku godinu 2017./2018. dana 22.11.2017. donijelo je odluku o raspisivanju Javnog poziva za prikupljanje ponuda za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave (školske ekskurzije) u Orebić,Korčulu, Mljet i Dubrovnik, u vremenu od 5.6.2018- 8.6.2018.

Pozivamo sve zainteresirane ponuditelje da temeljem priloženog obrasca dostave svoju ponudu u tajništvo Škole do 7.12.2017.

Otvaranje ponuda je u Školi, 12.12.2017. u 12:00 sati.

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom „ Javni poziv – ne otvaraj“ i brojem ponude.

Predsjednica Povjerenstva

Meri Rošić