640 kuna za 640 rana
Autor: Ivana Hrga, 13. 6. 2016.

Učenici 7.b razreda sudjelovali su u akciji obnove Vukovarskog  vodotornja. Vukovarski vodotoranj simbol je obrane Vukovara i hrvatskog zajedništva. Učenici su tijekom svibnja sakupljali dobrovoljne priloge i nije bilo bitno koliko je tko dao, važno je da je dano srcem.

Ovoj akciji pridružila se i UZ "Agava". Naime za Dan škole UZ "Agava" organizirala je prodajnu izložbu te je dio novca zarađenog tada pridodala već sakupljenom iznosu.

Sveukupno 640 kuna za 640 rana.

Naši učenici su još jednom pokazali da imaju veliko srce.

640 kuna za 640 rana
Autor: Ivana Hrga, 13. 6. 2016.

Sveukupno 640 kuna za 640 rana.

Naši učenici su još jednom pokazali da imaju veliko srce.