29.11.2021. 09:39
Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski
Od 1. do 8. prosinca 2021. godine u Galeriji Klovićevi dvori održavat će se Učionica budućnosti na kojoj će se odvijati radionice za učenike i nastavnike. Na radionicama će se ... The post Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski appeared first on CARNET .

Vukovar u srcu
Autor: Marko Čupić, 17. 11. 2021.

I ove školske godine, 18. studenoga, obilježili smo Dan sjećanja na Vukovar prisjećajući se s čitavom Hrvatskom nevino stradalih, poginulih i prognanih hrvatskih građana i branitelja.

Izradom prigodnih tekstova naših pjesnika i književnika odali smo počast onima koji su stradali ponajprije u Vukovaru i  Škabrnji,  a potom i diljem Hrvatske.  Svoje osjećaje zahvalnosti i poštovanja za sve žrtve Vukovara  i  domovine, iskazali smo i pjesmom, likovnim radovima kao i paljenjem svijeća u dvorištu pred školom.