Projekt ProMikro: Obavijest za učenike šestih razreda i njihove roditelje
Autor: Marijana Polić Kuko, 13. 12. 2017.

Naša škola se prijavila a projekt ProMikro koji za svakog učenika šestog razreda osigurava po jedan micro:bit na korištenje kod kuće.

Učenici zadužuju micro:bitove u školi, a iste vraćaju na kraju školske godine. Tijekom godine ih mogu koristiti na nastavi i kod kuće.

Roditelji učenika trebaju potpisati suglasnost za preuzimanje i korištenje micro:bit kompleta tijekom ove školske godine te da će komplet vratiti na kraju godine.

Obrazac za suglasnost će učenici dobiti od razrednika, potpisanog donose u kabinet informatike i preuzimaju micro:bit od profesora informatike u terminima:

• ponedjeljak: 13.15 – 14.00
  • utorak: 13.15 – 14.00

Komplet Micro:bit mogu preuzeti i djeca koja ne pohađaju nastavu informatike.

Edukacijski i predmetni materijali za korištenje micro:bita dostupni na edukacijskom web portalu – Izradi!