Radovi naše djece u Zborniku učeničkih radova
Autor: Marijana Polić Kuko, 6. 12. 2016.

Prošle školske godine, od 15. veljače do 15. svibnja, Kateketski ured Splitsko-makarske nadbiskupije u povodu jubilarne Godine milosrđa organizirao je natječaj literarnih i likovnih radova učenika osnovnih i srednjih škola na okvirnu temu „Djeca Oca milosrđa“.

Natječaj je pobudio velik interes  u svim škola pa tako i u našoj. U Zborniku su se našli radovi iz 56 škola . Odabrano je 145 literarnih i 58 likovnih radova. Ovo su naša djeca čiji su radovi odabrani:

Dubravka Nejašmić, 4. r.

Ivana Pervan, 8. r.

Voditeljica: Dijana Čondić-Kapetanov

Anastasia Apollonova, 2. r.

Marin Vučak, 2. r.

Voditeljica: Ana-Mari Marčić

Nagrađen je rad Marte Grubišić, 8. r.(sada srednja škola) s mentoricom Dijanom Čondić-Kapetanov.

Svečana promocija Zbornika održana je 15. studenoga u velikoj dvorani Nadbiskupskog sjemeništa s početkom u 18. sati. Dobrodošli su bili svi, a osobito učenici čiji su radovi uvršteni u Zbornik, zatim njihovi roditelji i naravno ravnatelji.

51.png (664.89 KB)
52.png (1.17 MB)