Prijem Luke Bulić Bračulja kod župana
Autor: Renata Silić, 6. 7. 2016.

Dana 5.srpnja upriličena je svečana dodjela priznanja najboljim učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na Državnim natjecanjima u školskoj godini 2015./2016.

Među njima bio je i naš  izvrstan osmaš Luka Bulić Bračulj koji je ove školske godine bio sudionik čak pet državnih natjecanja na kojima je osvojio tri puta drugo mjesto iz kemije,biologije i fizike.

ČESTITAMO NAŠEM LUKI I ŽELIMO MU PUNO USPJEHA U DALJNJEM ŠKOLOVANJU!

Na prijemu kod župana pozvani su izvrsni učenici koji su na Državnim natjecanjima osvojili jedno od prva tri mjesta.

Svi ti učenici prošli su više eleminacijskih krugova kako bi došli do državne razine natjecanja i tamo su ostvarili iznimne rezultate.

Luka je ove godine sudjelovao na čak pet Državnih natjecanja od kojih je na kemiji,biologiji i fizici osvojio druga mjesta!

Na  Međunarodnoj prirodoslovnoj olimpijadi u Estoniji Lukina ekipa osvojila je treće mjesto i Luka je dobitnik Oskara znanja !

Naš Luka ove godine završava svoje osnovnoškolsko obrazovanje i stoga mu želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju !