O B A V I J E S T
Autor: Marijana Polić Kuko, 20. 8. 2015.

Roditeljima učenika II. do VIII. razreda osnovne škole s prebivalištem na području grada Splita o knjižarama u kojima je moguće realizirati novčani bon Grada Splita za nabavku udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava za školsku 2015./2016. godinu.

Popis knjižara kod kojih je moguće iskoristiti novčani bon Grada Splita kojeg su ostvarili učenici II. do VIII. razreda osnovne škole iz socijalno ugroženih obitelji:

1.ALGORITAM

PROFIL MOZAIK d.o.o.

2.BOTI-COMMERCE d.o.o.

3.EKUPI d.o.o.*

4.Obrt za trgovinu i usluge

LIBER

5.MEMORANDUM d.o.o.

6.MEHANOGRAFIJA d.o.o.

7.FALCON d.o.o.

8.MARLO d.o.o.

9.SKRIPTA d.o.o.

10.ŠKOLSKA KNJIGA d.d.

11.TRAMAX d.o.o.

Novčani bon se može jednokratno iskoristiti najkasnije do 15. listopada 2015. godine.

*Upozoravamo roditelje koji kod knjižara EKUPI d.o.o. iskoriste novčani bon Grada Splita da su dužni novčani bon poslati poštom preporučeno na adresu sjedišta EKUPI d.o.o., Buzinski prilaz 10, 10010 Zagreb; uz presliku osobne iskaznice roditelja i naznaku važeće e-mail adrese.

Popis_knjizara_2015.doc (36.50 KB)